BRT Keskus – haagiste, veoaotode, traktorite ja sõiduautode hooldus, remont, varuosad, lisaseadmed, ja autokeemia.

Sõidukite avariijärgse remondiga ja teenindusega oleme tegelenud juba alates aastast 1994.
Eesti ühe eduka autoremondiettevõttena oleme tänaseks saavutanud Eesti turul kindla koha ja paljude koostööpartnerite ning klientide usalduse, rahulolu.

Peale kõikide sõidukite pleki- ja värvitööde, avariiremondi, tegeleme ka klaaside ja muude detailide vahetuse, toonimise ja müügiga, plastikstangede ja klaaskiudstangede remondi ning  tuuningdetailide, signalisatsioonide, stereo- ja multimeediasüsteemide, valuvelgede, kärukonksude, õlide, autokeemia, sõiduautode varuosade, veoautode varuosade ja karterikaitsete -müügiga.

Müüme tuntud firmade ja kaubamärkide tooteid nagu:

Liqui Moly, High Level, Koivunen, VENG Karosseridele, Magneti Marelli, Wan Wezel Autoparts, Hagus, ARD Benelux, Equiparts, Cos Pel body parts, NARVA, Walker, EGR, Remsa, BOGE, Alco, CDX, NGK, KOYO, SATA, M-Filter, Scantech, Dorman, Unipart, International Radiators, NOR, Klokkerholm Karosseridele, DEPO ja paljud teised.

Meiepoolt pakutavate teenuste ja toodete müük on meie tegevusaja jooksul rohkesti kasvanud tänu suure tegevusvaldkonna, väikeste tarneaegadele, hea kvaliteedi- ja hinnasuhtele ning suurte reklaamikampaaniate ja sooduspakkumistele.

Kere- ja värvitöid teostame õige tehnoloogia järgi autovärvidega ja materjalidega DUPONT, DEBEER ning GLASURIT vastavalt kliendi soovile ja nõuetele.

 

Pakume oma klientidele:

  • kõrgekvaliteedilisi tooteid
  • proffesionaalset suhtumist
  • kvaliteetset tööteenust
  • kiiret ja sujuvat klienditeenindust
  • tehnilist tuge
  • kiiret ja paindlikku logistikat

>>> SOOVIN HINNAPAKKUMIST <<<

 

Meile olulisel kohal on peale kvaliteetse ja oskusliku töö ning kliendisuhetele ka ettevõtte meeskonna arendus- ja koolitustegevus, et olla kursis Euroopa Liidu uute teenindus- ja tootetrendidega ning nõuetega.